Kurumsal Hizmetler

Şimşek Line Turizm Kurumsal Hizmetler

Çözüm Ortaklarımıza Sunduğumuz Ayrıcalıklar

Hedef ve Politikalar;
Hedefimiz, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini önceden tahmin ederek, en kısa sürede bunlara çözüm üretmek, çevreye zarar vermeden sağlıklı bir şekilde en iyi hizmeti ulaştırmaktır.

Politikamız, taşıdığımız insanların, güvenli, konforlu ve kısa sürede yolculuklarını tamamlamalarını sağlamak, kurumsal çalışma tarzımız ve kalitemizin, müşterilerimiz tarafından doğru bir şekilde algılanması için çalışmaktır.

Planlamalar;
Planlama Uzmanlarımızın, hazırladığı ve elektronik ortama aktardığı güzergah haritalarında, personelin servise biniş-iniş noktası, ikametgâh adresi, yürüyüş ve güzergah mesafesinin hesaplanması gibi önemli ayrıntılar yer almakta, internet ortamında görüntülenebilen bu haritalar, müşterilerimizle paylaşılmaktadır.

Uygulamalar;
İşyeri mesai saatlerinin genelde aynı olması, araçların aynı saatte trafiğe çıkmalarını gerektirmekte, olumsuz hava, yol, çevre ve insan faktörleri buna eklendiğinde, aşırı trafik yoğunluğu ortaya çıkmaktadır. Uzman ekibimiz, anlık trafik durumunu izleyerek, kullanılabilecek uygun ve alternatif güzergâh bilgilerini, sms’le servis şoförlerine ulaştırmakta, müşteri çalışanlarının trafikte kalma süresini kısaltmak için her türlü önlem alınmaktadır.

Kanun ve Yönetmelikler;
Personel taşımacılığı ile ilgili mevzuatlar yakından takip edilmekte, iş sağlığı ve güvenliği, çevre kirliliği ile ilgili gerekli tedbirler alınarak, şoförlerimize, yasal prosedürler konusunda gerekli bilgiler verilmektedir.

Denetimler;
Hizmet verdiğimiz projede her bir noktayı, müşterilerimizin gözüyle izleyerek, hizmet kalitesini yükseltmek ve riskleri sıfıra indirgemek adına, şirketimiz bünyesinde kurulan denetleme ekibi, düzenli olarak şoförlerimizi denetlenmektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz ileri teknolojileri, müşterilerinin ihtiyaçları ile entegre edip sosyal hayata kolaylık sağlamada katkıda bulunmak ve insanlığa hizmet etmektir.

Vizyonumuz

İnsan hayatının ölçülemez değer bilinci ile hareket ederek, insanların kendilerini gerçekten güvende hissedebilecekleri bir seyahat deneyimi yaşamaları adına; siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunarak, sektörde bir numara olmak.

Adres:

Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Yelken Plaza B Blok Kat:8 Kurtköy / İSTANBUL

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi
09:00 – 18:00

Sosyal Medya