Hakkımızda

Şimşek Line Turizm Hakkında

Yılların Verdiği Tecrübe İle..

Şimşek Line olarak ; 1996 yılından günümüze uzman yönetici kadromuz, eğitimli personelimiz ve konforlu son model araçlarımız ile hizmet kalitesinde yüksek standartları sunmayı hedefleyerek hızla büyümeye devam etmekteyiz.

Şimşek Line, Genç yönetici ve atılımcı çalışan kadrosuna sahip olma avantajını elinde tutarak, sektördeki yenilikleri takip edip, uygulamasını sağlayarak hedefinde emin adımlarla ilerlemektedir.

Firmamız tüm çalışanların katılımıyla sistemi sürekli iyileştiren, faaliyetlerini rekabet koşullarına uyumlu olarak geliştirerek, sektörde aranılan bir marka olmayı amaçlamaktadır.

Deneyimli kadromuz, seçkin araç filomuz ile taşımacılık sektöründe müşterilerinin güvenini kazanan bir firma olarak kalitemizi daima üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Yıllardır personel servisi alanında Türkiye’nin önde gelen kurumlarına hizmet verirken kazandığımız tecrübeler, geleceğe daha cesur adımlar atmamızı sağlamakta ve bizleri yüreklendirmektedir.

Siz değerli müşterilerimizi Minimum hata; Maksimum hizmet anlayışımız ile gerçek kalite ile tanıştırmayı hedefliyoruz.

Kuruluş: 1996

Misyonumuz

Misyonumuz ileri teknolojileri, müşterilerinin ihtiyaçları ile entegre edip sosyal hayata kolaylık sağlamada katkıda bulunmak ve insanlığa hizmet etmektir.

Vizyonumuz

İnsan hayatının ölçülemez değer bilinci ile hareket ederek, insanların kendilerini gerçekten güvende hissedebilecekleri bir seyahat deneyimi yaşamaları adına; siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunarak, sektörde bir numara olmak.

Adres:

Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Yelken Plaza B Blok Kat:8 Kurtköy / İSTANBUL

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi
09:00 – 18:00

Sosyal Medya